Praznični december

Pri nas v vrtcu bo res zabavno ...

Praznični december

Dragi starši,

veseli december je tu in z njim cela paleta zabavnih dejavnosti, ki se bodo v tem predprazničnem času dogajale v vrtcu. Naj vam jih predstavimo nekaj, da boste začutili ta praznični utrip, ki ga bodo deležni vaši otroci v vrtcu.

Obiskal nas je čarodej Andrej in nam pokazal vse svoje čarovniške trike.

Ker smo bili celo leto pridni, nas bo kmalu obiskal tudi dedek Mraz in nas obdaril z majhno pozornostjo.

S svojo predstavo Sitnobe sitne nas bo razveselila Lutkovna sekcija Mavrica.

Obiskali nas bodo tudi dijaki Srednje šole Muta in nam zaigrali predstavo Potovanje v čarobno deželo.

Da pa bo vse še bolj pravljično, nas bosta s svojo glasbeno pravljico z naslovom Zimska pravljica obdarila g. Bojan in ga. Danijela Zeme.

A to še zdaleč ni vse ... za otroke bodo dramatizacije pripravile tudi strokovne delavke, obiskali nas bodo še drugi številni gostje, zelo aktivni pa bodo tudi v popoldanskem času, ko boste vabljeni na srečanja tudi vi, starši. Vljudno vas vabimo, da se srečanj udeležite v čim večjem številu … Podarite otrokom svoj čas – hvaležni vam bodo.

Bo pa pri nas v vrtcu decembra dišalo tudi po piškotih in se svetilo po bleščicah; okrasili bomo novoletne jelke in igralnice, izdelovali vabila in darila za vas –  starše, plesali bomo in peli, skratka ČUDOVITO se imeli.

Otroci in kolektiv Vrtca Dravograd

Name: