NUJNO OBVESTILO O DELOVANJU VRTCA OD TORKA, 26. 10. 2020, dalje do preklica

Nujno obvestilo za starše

NUJNO OBVESTILO O DELOVANJU VRTCA OD TORKA, 26. 10. 2020, dalje do preklica

Spoštovani starši,

žal smo se ponovno znašli v epidemiološki situaciji, ki s seboj prinaša določene ukrepe.

Kot smo vas seznanili že v prejšnjem obvestilu, da vas bomo na podlagi današnje situacije –   dejanskega stanja potreb po vključenosti otrok v vrtec obvestili o nadaljnjem obratovanju vrtca, vam v tem obvestilu sporočamo, da smo

po dogovoru z županjo Občine Dravograd sprejeli naslednje odločitve, in sicer:

• Varstvo bo organizirano v spodaj naštetih enotah oziroma oddelkih in je namenjeno izključno za starše, ki varstvo za svoje otroke nujno potrebujejo in slednjega ne morejo urediti drugače.

• Za vključitev otroka v vrtec staršem ni potrebno predložiti potrdila delodajalca, s katerim dokazujete svojo zaposlenost, a vas kljub vsemu prosimo, da ravnate pošteno in odgovorno.

• Od jutri, torka, 27. 10. 2020, dalje bodo odprte naslednje enote oziroma oddelki:

• Enota Dravograd,
  • Enota Robindvor,
  • Enota Šentjanž – vrtec Kronica,
  • Oddelek Trbonje.

• Če se bo pri katerem izmed staršev za njegovega otroka iz oddelkov, ki ne obratujejo,  pojavila nujna potreba po varstvu, vas prosimo, da to čim prej sporočite vodstvu vrtca (na tel.: 02 82 81 217 ali 041 464 535), ki vam bo podalo vse potrebne nadaljnje informacije.

Ponovno pa vas pozivamo, da v vrtec pripeljete izključno zdrave otroke, pri tem pa upoštevate vsa do sedaj sprejeta priporočila NIJZ.

Starši otrok, ki v tem času vrtca ne bodo obiskovali, bodo plačila vrtca oproščeni.

Ravnajmo odgovorno in ostanimo zdravi.

Sonja Krajnc, ravnateljica

• Documents to download